WWW: https://jash.pl/
Dodano: 2019-02-05
Telefon: 601 696 838
Miejscowość: Łysomice
Adres: Wiśniowa 1
Kod pocztowy: 87-148

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Prestashop moduły


Firma Jash Technologie oferuje oprogramowanie PrestaShop, którego główną zaletą jest modułowa budowa, czyli taka, w której mamy do czynienia z jakąś częścią „rdzeniową’ oprogramowania, oraz modułami, które możemy w dowolny sposób instalować i odinstalowywać.

Plik instalacyjny musi zawierać przede wszystkim to, co jest niezbędne do prowadzenia sprzedaży w Internecie.  Oprócz modułów zawartych w pliku instalacyjnym, istnieje jeszcze kilka tysięcy modułów dostępnych w oficjalnym sklepie PrestaShop i u pozostałych sprzedawców działających na własną rękę. Istnieją także moduły, które zostały napisane na zamówienie i działają jedynie w pojedynczych sklepach.
Poprawnie stworzony moduł pozwala na jego zainstalowanie i następnie odinstalowanie nie powodując zmian w „rdzeniowej” części oprogramowania.

Bardzo ważne jest, aby moduły Prestashop , które instalujemy w sklepie pochodziły od kompetentnego wykonawcy, ponieważ niektóre z nich  mogą ingerować w strukturę rdzeniowego kodu PrestaShop lub wyrządzić szkody z powodu niefachowego ich wykonania.w pobliżu

IDEAerp

Bydgoszcz

Studio Nagrań Lektorskich LEKTORING.PL

Osiek Nad Wisłą

P.H. ANCORA s.c. - Kobieca.eu

Toruń